Tablica wyników

wyniki 2017

wyniki 2016

wyniki 2015

wyniki 2014

wyniki 2013

wyniki 2012

wyniki 2011

Zespoły żeńskie:
I miejsce: XIII LO Kraków (Trzynastka)
II miejsce: LO im K. Hoffmanowej w Warszawie (Hoffmanowe)
III miejsce: LO im. Antoniego Dobiszewskiego w Warszawie (Z dużą przewagą)

MVP: Alicja Grabska (Trzynastka), Zofia Wrona (Hoffmanowe)

Zespoły męskie:
I miejsce: LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie (Królówka)
II miejsce: LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie (Z miasta chłopacy)
III miejsce: LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie (Pasjans)

MVP: Michał Ściborek (Królówka)

Konkursy indywidualne:
Konkurs rzutów za trzy punkty kobiet: Zofia Wrona (Hoffmanowe)
Konkurs rzutów za trzy punkty mężczyzn: Fryderyk Dalkowski
Konkurs rzutów osobistych dla trenerów: Mateusz Lisowski
Konkurs wsadów: Kamil Krukowski

Zespoły żeńskie:
Miejsce 3 – Chyliczki LO – 4 LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie
Miejsce 2 – Anonimowe koszykarki – 38 LO im. Stanisława Kostki Potockiego
Miejsce 1 – Los tak chciał – 44 LO im. Antoniego Dobiszewskiego
MVP – Aleksandra Piechota

Zespoły męskie:
Miejsce 3 – Praskie Cwaniaki – 62 LO im. gen. Władysława Andersa
Miejsce 2 – Drużyna – 102 LO
Miejsce 1 – Kochanowski – 28 LO im. Jana Kochanowskiego
MVP – Paweł Szymanowski

Konkursy:
Konkurs wsadów – Mikołaj Krajewski
Konkurs rzutów za 3 – kobiety – Agnieszka Jędrzejewska
Konkurs rzutów za 3 – mężczyźni – Filip Pytel
Konkurs trenerów – Adrianna Świrydowicz

Zespoły żeńskie:
Miejsce 3 – Habababa – Zespół Szkół Sportowych nr 72
Miejsce 2 – Beemki – 65 LO im. Bema
Miejsce 1 – Uwaga Frycz – 17 LO im. A. Frycza Modrzewskiego
MVP – Iza Błajda

Zespoły męskie:
Miejsce 3 – Wyznawcy Stachurskiego – 41 LO im. J. Lelewela
Miejsce 2 – Rycerze Ortalionu – LO im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim
Miejsce 1 – Turbo Bobry 2 – Zespół Szkół Sportowych nr 72
MVP – Michał Grabowski

Konkursy
Konkurs wsadów – Mikołaj Krajewski
Konkurs rzutów za 3 – kobiety – Natalia Rozińska
Konkurs rzutów za 3 – mężczyźni – Oskar Ratajczak
Konkurs trenerów – Mariusz Dołganiuk

Zespoły żeńskie:
Miejsce 3 – Beemki – 65 LO im. Bema
Miejsce 2 – Chyliczki LO – LO I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie
Miejsce 1 – Chicas – 34 LO im. Cervantesa
MVP – Olga Dąbrowska

Zespoły męskie:
Miejsce 3 – Sandały Mojżesza – 33 LO im. Kopernika
Miejsce 2 – Awionicy – Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku
Miejsce 1 – Turbo Bobry – Zespół Szkół Sportowych nr 72
MVP – Igor Jagiełło

Konkurs wsadów – Kajetan Kozieł
Konkurs rzutów za 3 – kobiety – Weronika Dąbrowska
Konkurs rzutów za 3 – mężczyźni – Alek Ruman
Konkurs trenerów – Marek Tomaszkiewicz

Zespoły żeńskie:
Miejsce 3 – Beemki
Miejsce 2 – Aniołki Czerniakowskiej
Miejsce 1 – Maria
MVP – Sandra Gawkowska

Zespoły męskie:
Miejsce 3 – Zawsze Spoko
Miejsce 2 – Piłsudski Team
Miejsce 1 – Giraffe
MVP – Maciej Banach

Konkurs wsadów: Tomek Czerniakowski
Konkurs rzutów za 3 – kobiety – Justyna Stankiewicz
Konkurs rzutów za 3 – mężczyźni – Paweł Sołśnia

Najlepsza zawodniczka turnieju: Olga Machowicz z 62 LO im. Władysława Andersa
Najlepszy zawodnik turnieju: Damian Cechniak z 78 LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

Kobiety
I miejsce
KONWIKTORSKA – 62 LO im. Władysława Andersa
II miejsce
LOVE ANDERS – 62 LO im. Władysława Andersa
III miejsce
APACZE – 7 LO im. Juliusza Słowackiego

Mężczyźni
I miejsce
COOKIES – 62 LO im. Władysława Andersa
II miejsce
PARZYMY CZAJU REANIMACJA – 78 LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
III miejsce
OGRODNIK – ZSR CKU Sochaczew
IV miejsce
DZIKIE BIMBOSY – 44 LO im. Antoniego Dobiszewskiego

V-VIII miejsce
AWIONICY – Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku
JELENIE W TERENIE – 62 LO im. Władysława Andersa
NIE, NIE BOJĘ SIĘ – Zespół Szkół Gastronomicznych
PIŁSUDSKI TEAM 1 – 76 LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Konkurs wsadów: Kacper Sobczak z 62 LO im. Władysława Andersa
Konkurs rzutów za 3:
Paulina Gajownik z Zespołu Szkół nr 2 im. Emilii Plater
Hubert Jamrozik z 78 LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

Mężczyźni:
1. miejsce: Unders – 62 L.O. im. generała Władysława Andersa w Warszawie
2. miejsce: ZSTiO – Zespół Szkół Technicznych i ogólnokształcących w Pruszkowie
3. miejsce: Łowcy cosinusów – 44 L.O. im. Antoniego Dobiszewskiego w Warszawie

Kobiety:
1. miejsce: Anders – 62 L.O. im. generała Władysława Andersa w Warszawie
2. miejsce: Platerówki – ZS nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie
3. miejsce: Powstańcy – 19 L.O. im. Powstańców Warszawy w Warszawie

Konkurs rzutów za 3 pkt.:
1. miejsce w kategorii kobiet: Magdalena Zalewska
1. miejsce w kategorii mężczyzn: Dawid Hoesen

Konkurs wsadów:
1. miejsce: Konrad Urmański

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Ligocki

Najlepsza zawodniczka: Sylwia Machowicz