O imprezie


Koźmiński Trio Basket 2019 (XVII edycja) - 9 marca

(stan na dzień 05.03.2019 godz. 23:59)

Lista zgłoszonych zespołów męskich:

  1. Pyrygy – 4 LO im. A. Mickiewicza
  2. Mechanicy z Targowej – ZS nr 33
  3. GTW Lelewel – 41 LO im. J. Lelewela
  4. KRETES – Technikum nr 7
  5. MAX TRAIN – Technikum nr 7
  6. FC po nalewce – 18 LO im. J. Zamoyskiego
  7. KOSSUTH – 63 LO im. L. Kossutha
  8. Ekonomik – ZSLiE nr 1
  9. Sienkiewicz – 12 LO im. H. Sienkiewicza
  10. Vabank – 1 LO im. K. I. Gałczyńskiego, Otwock
  11. Kołłek Basket – 21 LO im. H. Kołłątaja
  12. Fryczowskie Chłopaki – 17 LO im. A. Frycza Modrzewskiego
  13. Kochanowski 1 – 28 LO im. J. Kochanowskiego
  14. Kochanowski 2 – 28 LO im. J. Kochanowskiego
  15. 1, 2, 3 – 68 LO im. T. Chałubińskiego
  16. Chłopaki ze Smolnej – 18 LO im. J. Zamoyskiego
  17. ZAMOY – 18 LO im. J. Zamoyskiego
  18. Młode Wilki – Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe
  19. Za pięć dwunasta – ZS nr 35
  20. Trzech niewyspanych – ZS nr 35
  21. BOCIANY – 47 LO im. S. Wyspiańskiego
  22. Tsunami Masters – 14 LO im. S. Staszica
  23. MOCNA LEGIA – 14 LO im. S. Staszica
  24. Zieloni – 19 LO im. Powstańców Warszawy
  25. Szerszenie – 19 LO im. Powstańców Warszawy
  26. Czosnki – 86 LO im. Batalionu „Zośka”
  27. Shaqtin Squat – 17 LO im. A. Frycza Modrzewskiego
  28. Skłodowska – 23 LO im. M. Skłodowskiej-Curie
  29. Kasprzaki- ZS nr 36
  30. Air Team – ZS im. Bohaterów Narwiku
  31. Air Ball – ZS im. Bohaterów Narwiku
  32. Real Experience – Bednarska Szkoła Realna
  33. Dzikie Świnie Sowina – 3 LO im. gen. Sowińskiego
  34. Przystanek Łucka – OSW dla Głuchych im. J. Siestrzyńskiego
  35. Dzikie Koty – 49 LO im. J. W. Goethe
  36. GRBW – 44 LO im. S. Banacha
  37. TBS Bulkers – The British School Warsaw
  38. TBS Veterans – The British School Warsaw
  39. Dzikie koty – 4 LO im. W. Pileckiego, Piaseczno
  40. Unihokeiści – 86 LO im. Batalionu „Zośka”
  41. Hoffbasket Team – 9 LO im. K. Hoffmanowej
  42. Elo Bem – 65 LO im. gen. J. Bema
  43. Królówka 1 – 10 LO im. Królowej Jadwigi
  44. Królówka 2 – 10 LO im. Królowej Jadwigi
  45. Chemical Brothers – 5 LO im. ks J. Poniatowskiego
  46. ZSG – Zespół Szkół Gastronomicznych
  47. Stepback – 99 LO im. Z. Herberta
  48. Słowak – 3 LO im. J. Słowackiego, Otwock
  49. Kuroń Sharks – 119 LO im. J. Kuronia
  50. Kwiatki Świętego Franciszka – PLO im. ks. R. Archutowskiego
  51. 1 dobry, 3 słabych – 6 LO im. T. Reytana
  52. Wyrewolwerowani Rewolwerowcy – SMS LO Marcina Gortata, Łódź
  53. Tukany – 47 LO im. S. Wyspiańskiego
  54. Limanowski – 1 LO im. B. Limanowskiego
  55. Kopernik – 33 LO im. M. Kopernika
  56. Casual Players – 159 LO im. Króla Jana III Sobieskiego

Lista zgłoszonych zespołów żeńskich:

  1. LO 46 – 46 LO im. S. Czarnieckiego
  2. Kopernik – 33 LO im. M. Kopernika
  3. Gwiazdy Południa – 21 LO im. H. Kołłątaja
  4. Kołłątajki – 21 LO im. H. Kołłątaja
  5. San Escobar – 19 LO im. Powstańców Warszawy
  6. Chyliczki – 4 LO im. W. Pileckiego, Piaseczno
  7. TYTUSKI – 68 LO im. T. Chałubińskiego
  8. Złoty Modrzew – 17 LO im. A. Frycza Modrzewskiego
  9. GOATZONE – 7 LO im. S. Wyspiańskiego
  10. Dzikie Kocice – 49 LO im. J. W. Goethe
  11. Maria – 23 LO im. M. Skłodowskiej-Curie
  12. Odlotowe Księżniczki – ZS im. Bohaterów Narwiku
  13. Dzikie Koty Sowina – 3 LO im. gen. Sowińskiego
  14. British – The British School Warsaw
  15. Hoff Team – 9 LO im. K. Hoffmanowej
  16. BEEMKI – 65 LO im. gen. J. Bema
  17. SUGAR – ZSE-G im. S. Staszica, Otwock
  18. Miłe Panie – ZSE-G im. S. Staszica, Otwock
  19. Staszic Trio – 14 LO im. S. Staszica
  20. Transformers – 63 LO im. l. Kossutha
  21. Spice Girls – PLO im. ks. R. Archutowskiego
  22. Makrele w sosie – 5 LO im. J. Poniatowskiego
  23. Szprotki w oleju – 5 LO im. J. Poniatowskiego
  24. Złote dziewczyny – ZS nr 7 im. S. Bońkowskiego
  25. LILO – 51 LO im. T. Kościuszk


O Imprezie

Koźmiński Trio Basket to turniej koszykówki ulicznej organizowany na sali przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Warszawy i okolic.

Najlepsi zawodnicy otrzymują indeks Akademii Leona Koźmińskiego, stypendium Rektora ALK oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorem jest Akademia Leona Koźmińskiego.

Miejsce: Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, Warszawa

Zgłoszenia do 5 marca 2019 do godz. 24:00

Regulamin Trio Basket 2019 


Tak było...